• Pluošto Adapteris SC/UPC(Moterų) LC/UPC(Mot.) Hibridas Adapteris SC-LC SM 9/125 Konverteris Optinio Pluošto Connecter
  • Pluošto Adapteris SC/UPC(Moterų) LC/UPC(Mot.) Hibridas Adapteris SC-LC SM 9/125 Konverteris Optinio Pluošto Connecter
  • Pluošto Adapteris SC/UPC(Moterų) LC/UPC(Mot.) Hibridas Adapteris SC-LC SM 9/125 Konverteris Optinio Pluošto Connecter
  • Pluošto Adapteris SC/UPC(Moterų) LC/UPC(Mot.) Hibridas Adapteris SC-LC SM 9/125 Konverteris Optinio Pluošto Connecter
  • Pluošto Adapteris SC/UPC(Moterų) LC/UPC(Mot.) Hibridas Adapteris SC-LC SM 9/125 Konverteris Optinio Pluošto Connecter
  • Pluošto Adapteris SC/UPC(Moterų) LC/UPC(Mot.) Hibridas Adapteris SC-LC SM 9/125 Konverteris Optinio Pluošto Connecter

Pluošto Adapteris SC/UPC(Moterų) LC/UPC(Mot.) Hibridas Adapteris SC-LC SM 9/125 Konverteris Optinio Pluošto Connecter

Yra sandėlyje
SKU p17180
  • €6.91

  • Modelio Numeris: SC-LC
  • Jungties Tipas: Hibridas
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: KELUSHI
  • Elemento Ilgio: 1m

Panašūs produktai

Elektrodai FITEL S177,S177A, S176 CF/CR/LP, S175,S175V2000 Fsuion Splicer

Nemokamas Pristatymas Elektrodai FITEL S177,S177A, S176 CF/CR/LP, S175,S175V2000 Pluošto Optiniai Fsuion Splicer Elektrodai (Už FITEL S177,S177A, S176 CF/CR/LP, S175,S175V2000 Fsuion Splicer) Specifikacijos: Tai yra viena pora pakeisti FITEL sintezės splicer elektrodai.

  • €7.43

10VNT/daug Optinio Pluošto Jumper SX 3mm SC APC -PK UPC LSZH Fiber Optic Patch Cord

Optinio pluošto Jumper Kabelis SC/APC-SC/UPC LSZH Fiber Optic Patch Cord Optinio Pluošto su AB jumper FTTH lašas kabelis Programas kabelinės televizijos Optinio pluošto ryšių sistemos, Optinio duomenų perdavimo Pastato prieigos prie tinklo Kabelių sistema,

  • €10.13
  • €13.51

Naujas pardavimo Suderinama Cisco GLC-T SFP rj45 Optinio Modulio 1000BASE-T Gigabit RJ-45 Vario 100m

Prekės Informacija Cisco Originali GLC-T Tiekėjo Pavadinimas Go-Fibereasy Formą Tipas SFP Transiveris Max Duomenų perdavimo Sparta 1.25 Gb/s,1000Mbps Kabelio Tipas Cat 5 Vario Maks. Kabelio Atstumas 100 Metrų Sąsaja-RJ-45 Jungtis DOM Palaikymas Komercinių

  • €15.20

Komshine GX39 ftth fusionadora fibra optica sujungimas mašina su PŽK-30 optinio pluošto cleaver

Komshine GX39 ftth fusionadora fibra optica sujungimas mašina su PŽK-30 optinio pluošto cleaver Pagrindinis Charateristics GX39 FTTH optinio pluošto sintezės splicer yra plačiai naudojamas pramonėje, pavyzdžiui, fiber-to-the-home, optinio pluošto

  • €724.47

FTTH SC APC Optinis skaiduls greita jungtis SC APC FTTH šviesolaidžio Greita Jungtis (Embedded tipas

Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, daugiau nuolaidų prašome kreiptis +86 15951880639 (WhatsApp) PK APC Greita Jungtis Single-Mode Jungtis FTTH Įrankis Šalta Jungtis Įrankis Optinio Pluošto Greitai Connnector

  • €67.75
  • €114.83

100vnt 40mm Juostelės Masė optinių Skaidulų Sintezės Sudurti Apsaugos Rankovės, Keramikos Stiprumo valstybių, Nemokamas Pristatymas

GT-12s - Juostelės masė optinių skaidulų sintezės sujungimo mova 40mm - 100vnt . Šiame aukcione mes jums siūlome labai Aukštos Kokybės juostelės optinių skaidulų sintezės sudurti raštas rankovių ilgis: 40mm.Produktas išbandytas ir teigiamai

  • €12.70
  • €15.87